page-background

Dermatovenerologická ambulance KCK SALVE zajišťuje komplexní vysoce profesionální péči o dospělé i děti v der foto1oblasti kožního lékařství. K návštěvě našich specialistů nepotřebujete doporučení praktického či dětského lékaře. Obrátit se na nás můžete s jakýmikoliv kožními problémy.

Poskytujeme zejména následující služby v oblasti kožního lékařství:

  • Ošetřování kožních chorob a onemocnění v jakémkoliv věku, včetně dětí. Největší důraz je kladen na  problematiku léčby atopického ekzému
  • Dermatologická ambulance je zaměřena na psoriázu a ostatní chronické dermatózy dětského věku, ošetřují se zde virové bradavice, mollusca contagiosa, plísňová onemocnění (mykózy), bakteriální onemocnění (impetigo), u starších dětí projevy akné. Probíhá zde dispenzarizace (preventivní sledování) dětí s pigmentovými projevy a kožními cévními anomáliemi
  • Provádíme drobné chirurgické zákroky kožního lékařsrtví: odstranění stopkatých fibromů, seborhoických veruk (stařeckých bradavic) a aktinických keratóz (zhrubělé kůže)
  • Nabízíme diagnostiku a dispenzarizaci (sledování) pigmentových projevů na kůži
  • Vyšetření a léčbu pohlavních chorob (STD)

Nabízíme také poradenství a zákroky v estetické dermatologii.

V případě potřeby využití služeb zdravotnického střediska KCK SALVE a pro Váš maximální komfort se prosím telefonicky objednejte k našemu specialistovi, abyste na své vyšetření nemuseli čekat.